Pokazy i prezentacje firmy Virgam (opinie) – doskonałym sposobem na zakupy!

1 1 447

Akcesoria, które wchodzą w skład wyposażenia gospodarstwa domowego z założenia mają charakteryzować się precyzyjnym wykonaniem, wysoką jakością, a także swoimi praktycznymi funkcjami. Użytkujący je powinni być zawsze zadowoleni z faktu ich posiadania, a one same mogłyby posłużyć więcej niż tylko jednemu pokoleniu. Niestety, bardzo często bywa tak, że producenci podobnych przedmiotów windują swoje ceny, a jakość ich produktów niestety pozostawia do życzenia wiele. Firma Virgam sprzeciwiła się takiemu stanowi rzeczy i wpuściła na rynek kilka przedmiotów, których klasa idzie ręka w rękę z ceną. Produkty, które znajdują się w asortymencie firmy Virgam cechuje najwyższa  jakość, która daje gwarancję długoletniego cieszenia się z zakupionych rzeczy. Dobra te są możliwe do kupienia podczas specjalnie organizowanych pokazów akcesoriów wyposażenia gospodarstwa domowego. W trakcie ich trwania istnieje możliwość przetestowania produktów oraz zapytania o szczegóły z nimi związane zatrudnione grono specjalistów. Jako, że firma Virgam wzbudza sobą coraz większe zainteresowanie, postanowiliśmy zapytać o sekret jej sukcesu u samego źródła. Zadaliśmy kilka pytań reprezentującemu markę Virgam Jarosławowi Kozłowskiemu. Odpowiedzi możecie Państwo poznać na łamach dzisiejszego artykułu.

Czy produkty, które oferuje konsumentom firma Virgam prezentują odpowiedni stosunek ceny do swojej jakości?

Powyższe pytanie frapowało nas niezmiernie i dlatego to właśnie ono poszło „na pierwszy ogień”. Jarosław Kozłowski, który pełni rolę reprezentanta spółki Virgam na terenie Polski nie wymigiwał się od udzielenia kompletnej odpowiedzi. Wspomniał, że zakupu produktów znajdujących się w ofercie firmy Virgam można dokonać na specjalnie organizowanych spotkaniach, podczas których prezentowane są akcesoria wchodzące w skład wyposażenia gospodarstwa domowego. Taki typ handlu ma wielkie grono zwolenników, ale znajdują się też tacy, którzy węszą w tym podstęp. Jak jest wiec naprawdę? Wypowiada się Jarosław Kozłowski z Virgam:

„Firma Virgam zajmuje się dystrybucją odkurzaczy, których projekt opiera się o innowacyjną technologię (mowa tutaj o odkurzaczach marki Clean King), niezwykle dobrej jakości garnków produkowanych przez firmę Venice oraz mat masujących BodyShape od Casada. Jako, że wymienione przeze mnie przedmioty reprezentują najwyższą klasę, a ich posiadanie jest niezwykłym luksusem to ich ceny są dobrane tak, aby zachowany był balans relacji jakość – cena. Jako firma dokładamy wszelkich starach aby kwoty, które należy uiścić za kupno naszych urządzeń były jak najbardziej korzystne dla kupujących. Sprzedaż produktów, o których wspominałem wcześniej prowadzona jest podczas specjalnie organizowanych pokazów. W ich trakcie potencjalny klient będzie miał okazję obejrzenia interesujących go przedmiotów na własne oczy, przyjrzenia się im podczas prezentacji, a także skorzystania z obecności ekspertów z danej dziedziny, którzy z przyjemnością wyjaśnią wszelkie wątpliwości.” – relacjonuje nasz rozmówca.

Postanowiliśmy jednak zapytać, jakimi opiniami cieszą się wspomniane przez pana Kozłowskiego pokazy.

„Mają one liczne grono zwolenników, którzy dostrzegają tkwiący w nich potencjał. Z resztą – wystarczy zapoznać się z opiniami konsumentów, którzy dzielą się swoim zdaniem w Internecie. Większość z nich to pochlebstwa zaadresowane do jakości oraz do specjalistów, z którymi można porozmawiać podczas pokazów.  Oczywiście istnieje także opozycja, która wyraża się w sposób negatywny. Jest to jednak zazwyczaj wynik tego, że niektórzy padają ofiarą oszustwa. Otóż wielu innych producentów elementów wyposażenia gospodarstwa domowego stara się wzbogać na oryginalnym pomyśle firmy Virgam. Firma Virgam traci w ten sposób, ponieważ pada ofiarą krzywdzących stereotypów. Konkurencja wypuszcza na rynek przedmioty o o wiele niższej jakości, w niższych cenach niż oryginały. Niektórzy się na to łapią i starają się w taki sposób zaoszczędzić. Niestety, wiąże się to jedynie z rozczarowaniem i brakiem satysfakcji, które trafiają w dobre imię naszej marki. Należy także uważać na na wpół legalnie organizowane pokazy konkurencji, które mają imitować pokazy firmy Virgam.” – ostrzega Jarosław Kozłowski z Virgam.

 Jakiego rodzaju produkty można zakupić w trakcie uczestniczenia w pokazach, które organizuje firma Virgam?

„Firma Virgam zajmuje się dystrybucją trzech produktów. Pierwszym z nich są maty masujące, które produkuje marka Casada. Są to maty, które dzięki wytwarzaniu specjalnych wibracji pozytywnie wpływają na układy limfatyczny i krwionośny. Korzystanie z nich przynosi ulgę osobom, które zmagają się z uciążliwymi bólami karku i pleców, a także cierpią wskutek odczuwania dużego stresu. Drugim produktem, którego dystrybucją zajmuje się firma Virgam są garnki Venice. Marka ta stawia na ciągły rozwój i stosowanie coraz to lepszych i bardziej nowatorskich technologii. Rozwiązani, które proponuje w swoich naczyniach kuchennych są odpowiedzią na to jak gotować w sposób bardziej zdrowy, taki, który pozwala na zatrzymanie większej ilości cennych wartości odżywczych w gotowanych produktach. Trzeci produkt, którego zakupu można dokonać w trakcie trwania pokazów Virgam stanowi odkurzacz Clean King, który sprawi, że odkurzanie stanie się czystą przyjemnością. Odkurzacze wyprodukowane przez markę Clean King są wyposażone w funkcje myjące oraz piorące, a ponadto mają wbudowany specjalny nawilżacz oraz odświeżacz powietrza.” – informuje nas reprezentant firmy Virgam, Jarosław Kozłowski.

Reasumując – każdy z przedmiotów, o których zdecydował się wspomnieć nasz rozmówca charakteryzuje się najlepszą klasą wykonania. Produkty te w znaczny sposób pomagają w codziennych czynnościach, które wykonujemy w naszym gospodarstwie domowym. Ponadto firma Virgam charakteryzuje się niesamowitym podejściem do klienta, które jest pełne zrozumienia i szacunku. Te zagadnienia stanowią o tym, że spółka Virgam z całą pewnością zasługuje na obdarzenie jej konsumenckim zaufaniem.

Podczas spotkań z klientami, które organizuje firma Virgam, konsumenci mają okazję przetestować każdy z produktów, który znajduje się w ich asortymencie. Każdy przedmiot posiada stosowną gwarancję samego producenta. W takcie takich eventów można obejrzeć interesujące nas produkty z bliska, a także w trakcie pracy zgodnej z ich przeznaczeniem. Specjaliści oraz eksperci z danych dzieci, którzy są obecni na pokazach mają za zadanie odpowiadanie na każde z pytań, które nasuwa się uczestnikom spotkania. Dzięki takiemu działaniu, ewentualne dokonywanie zakupów jest świadome, klienci wiedzą na co się decydują oraz na jakich warunkach to przebiega. Ponadto dla osób, które decydują się na zakup sprzętów firmy Virgam w trakcie pokazów przewidziane są specjalne nagrody. Takie persony otrzymują rozmaite bony, gratisy, a nierzadko skutkuje to otrzymaniem specjalnych zniżek na kolejne zakupy. Opinie na temat zakupionych produktów są jednoznacznie dobre, a klienci przyznają, że wydane pieniądze były dobrze ulokowane. Firma Virgam to synonim rzetelności.

1 komentarz
  1. Magda mówi

    Gdybym nie była na pokazie to chyba bym nie uwierzyła, że prezentowane produkty są tak znakomitej jakości. Wszystko można kupić w niewielkich ratach. Największe wrażenie zrobiło na mnie gotowanie na parze. Tak przyrządzone warzywa smakują znacznie lepiej!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.