Prezent dla Niego. Czym kierować się przy wyborze?

0 5

Zastanawiasz się co kupić bliskiemu sobie mężczyźnie? Sprawdź, gdzie szukać inspiracji.

Nie chcesz, by Twój prezent był banalny? Liczysz na to, że trafisz w 10, zaskoczysz go pozytywnie i pokażesz ile dla Ciebie znaczy? Musisz w takim razie dobrze przemyśleć swoją decyzję.

Trafiony prezent dla mężczyzny

Weź pod uwagę kilka kluczowych kwestii. Wiek obdarowywanego, jego zainteresowania oraz relacje, które Was łączą. Inny prezent wypada dać tacie, czy dziadkowi, inny świeżemu chłopakowi, a jeszcze inny wieloletniemu partnerowi, z którym znacie się jak te łyse konie. Dobrze jest, byś wiedziała czy dany facet ma jakieś pasje. Z pewnością jest coś, czym się interesuje bardziej niż resztą świata, choć oczywiście mniej niż Tobą.

Fanowi motoryzacji możesz sprawić jakiś gadżet do samochodu lub motocykla. Spersonalizowany breloczek, kamerkę lub dekorację do mieszkania, która nada wnętrzu odpowiedniego charakteru.

Miłośnikowi dobrego alkoholu zafunduj elegancką karafkę, oryginalne kieliszki do koniaku lub stojak na wino.

Jeśli chcesz dobrze trafić z prezentem, zawsze możesz podpytać. Nie rób tego jednak wprost! To ma być niespodzianka. Musisz poprowadzić rozmowę tak, by się nie zorientował.

Gdzie szukać pomysłów na prezent i inspiracji?

Jeśli lubisz, możesz sobie urządzić rajd po sklepach, licząc na to, że coś wpadnie Ci w oko. Nie da się jednak ukryć, że najszybszym sposobem jest przejrzenie ofert w internecie. Możesz znaleźć fajny pomysł na prezent dla mężczyzny w Fabryka Form. To sklep internetowy, który posiada osobną kategorię „prezent dla mężczyzny”. Znajdziesz tu mnóstwo gadżetów, z których na pewno któryś przypadnie mu do gustu. Aby zawęzić wyszukiwanie, ustaw przedział cenowy, który Cię interesuje.

Jeżeli wiesz, co by go ucieszyło, ale nie znasz się na danym temacie, koniecznie posprawdzaj opinie w internecie, dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy zakupie przedmiotu danej kategorii i upewnij, że jest praktyczny. Możesz również dopytać kogoś znajomego, jego kumpli, rodziców, którzy mogą pomóc. Bogatym źródłem informacji są także tematyczne grupy w mediach społecznościowych.

Ważna wskazówka! Jeżeli co roku masz problem i tuż przed jego urodzinami lub Gwiazdką okazuje się, że znowu nie masz pomysłu na prezent, zapisuj je sobie w ciągu roku. Bardzo często pojawiają się znienacka i szybko o nich zapominamy. Warto się wcześniej przygotować.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.