Elektryczna deskorolka – hit wśród młodych!

0 192
Elektryczna deskorolka – hit wśród młodych!
5 (100%) 5 votes

Pamiętacie czasy, gdy na rynek polski na początku lat dziewięćdziesiątych wchodziły deskorolki? Dzisiejsi trzydziestolatkowie z pewnością pamiętają tamten czas i wspominają go z rozrzewnieniem. W tamtej epoce ktoś, kto posiadał deskorolkę z prawdziwego zdarzenia, był w towarzystwie rówieśników uznawany za kogoś lepszego. Deskorolka nadawała pozycję towarzyską, ponieważ była towarem dość trudno dostępnym i drogim. Niby nic szczególnego, ale dzięki charakterystycznie zaprojektowanej desce na kółkach można było zaszpanować przed kolegami i koleżankami z osiedla. Dziś odpowiednikiem tamtej deskorolki stała się elektryczna deskorolka. Nie trzeba rozpędzać się na starcie, by ruszyć z miejsca, bo za wszystko odpowiada inteligentny system zarządzający urządzeniem. Tego typu urządzenie z powodzeniem może zastąpić rower. Jest niezwykle stabilne i dostosowane do pracy nawet w przypadkach, gdy użytkownik ma ponadprzeciętną wagę. Deskorolki elektryczne na Zachodzie są już ogólnie znane. Obecnie z coraz większym powodzeniem adaptują się na polskich ulicach. Postrzegane są w dalszym ciągu z pewnym zaskoczeniem, bo jeszcze 20 lat temu mało komu wydawało się, że tak proste urządzenie będzie możliwe do opracowania oraz stosowania na co dzień. A jednak! Technologowie po raz kolejny przekroczyli dotychczasowe granice!

Zalety deskorolek elektrycznych

 • Brak konieczności miejsc parkingowych. Deskorolka ma nierozerwalny kontakt z właścicielem, działać może jako jednośladowy pojazd.
 • Stabilne koła, wytrzymałe na nacisk oraz tężyznę fizyczną
 • Silnik ukryty w wytrzymałej, wysoce estetycznie zaprojektowanej obudowie.
 • Stabilne miejsce na ułożenie stóp. Można bez lęku przez długi czas stać na podstawie deskorolki.
 • Dodatkowy system zarządzania systemem za pomocą pilota.
 • Osiąganie rozbudowanych parametrów prędkości.
 • Unikalny dizajn.
 • Długi czas gwarancji.
 • Podświetlana strefa przeznaczona dla ułożenia stóp, dzięki czemu ze sprzętu łatwo korzysta się nie tylko za dnia, ale także wieczorem.
 • Zasilanie akumulatorem wysokiej jakości.

Przydatność deskorolki elektrycznej

Może się wydać fanaberią, ale to nieprawda. Każdy posiadacz deskorolki elektrycznej przyzna, że jest to urządzenie niezwykle praktyczne i przydatne. Posiadając deskorolkę elektryczną, można z łatwością:

 • porzucić jazdę miejskim autobusem lub kolejką miejską czy tramwajem
 • brać udział w zawodach dla deskorolkowców
 • udzielać się w skateparkach i miejsc przeznaczonych do uprawiania sportów z użyciem wrotek oraz deskorolek wszelkiego rodzaju
 • dotrzeć do szkoły lub na uczelnię bez konieczności czekania na autobus
 • zrezygnować z taksówki

Deskorolka elektryczna
Kliknij i sprawdź ceny!

Kup deskorolkę i bądź gość!

Niektórzy narzekają na ceny deskorolek elektrycznych. Muszą być one takie,  jakie zatwierdzają producenci, ponieważ są to sprzęty najwyższej jakości, sterowane numerycznie, oparte na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych. Wydatek jednak się opłaca. Markowa deskorolka elektryczna jest w stanie służyć bez większych usterek nawet do kilkunastu lat! Wystarczy jedynie dbać o nią i nie dopuszczać do nadmiernej eksploatacji. Oczywiście, raz na jakiś czas, kontrola w serwisie jest jak najbardziej wskazana.

Kto produkuje deskorolki elektryczne?

Pierwsze rozwiązania deskorolek elektronicznych pochodzą z Chin oraz z Japonii, ale to akurat nie powinno nikogo dziwić. Wszak właśnie w tym regionie najszybciej opracowuje się i konstruuje wszelkie nowinki techniczne, wyprzedzające europejskie rozwiązania technologów i producentów sprzętów codziennego użytku. Produkcją deskorolek elektrycznych na szeroką skalę zajmują się obecnie wszystkie te firmy i korporacje, które znaliśmy do tej pory z produkcji komputerów, telefonów komórkowych, smartfonów, wyświetlaczy wszelkiego typu, tabletów, monitorów wysokiej jakości. Branża deskorolek elektrycznych to prawdziwa żyła złota, jak wszystko, co powstaje w oparciu o nowoczesne technologie informatyczne. Do produkcji deskorolek elektrycznych przystąpiło także wiele europejskich państw, o Stanach Zjednoczonych już nie wspominając. Tamten rynek jest przeogromny i bardzo rozwinięty w branży gadżetów i urządzeń dla młodzieży.

Kto może posługiwać się deskorolką elektryczną?

Oficjalnie nie ma przeciwwskazań do posługiwania się deskorolką elektryczną w życiu publicznym, ale nie da się ukryć, że ważna jest odpowiedzialność. Osoba poruszająca się za pomocą deskorolki na miejskich chodnikach, ścieżkach rowerowych, w parkach, powinna być przede wszystkim ostrożna i spostrzegawcza. Trzeba wykazywać się rozsądkiem oraz spostrzegawczością, jeśli przemieszczamy się deskorolką w miejscu, gdzie z każdą chwilą pojawia się coraz więcej ludzi. Ignorowanie tych aspektów może przyczynić się do przykrych wydarzeń, z wypadkami na czele. Trzeba uważać zwłaszcza na starszych ludzi oraz na dzieci. To nasza odpowiedzialność ogarniać wzrokiem sytuację na chodniku czy ścieżce rowerowej. Wiele dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii marzy o tym, aby to właśnie deskorolka elektryczna była tym głównym prezentem od najbliższych. Takie marzenie jednak powinni przemyśleć rodzice, bo może się okazać, że jest na nie troszeczkę za wcześnie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.