Jak działa depilator laserowy?

0 192
Jak działa depilator laserowy?
5 (100%) 4 votes

Brodacze i silnie owłosieni faceci niewątpliwie mają swój urok. Wiedzą o tym zarówno kobiety, jak i inni mężczyźni preferujący ten typ urody u drugiej strony. Na szczęście nie wszyscy jesteśmy tacy sami i to, co dla jednego wydaje się atutem, dla kogoś innego może okazać się przekleństwem. Faceci z reguły rzadko kiedy narzekają na bujne owłosienie, ale jest taki specyficzny gatunek mężczyzn, który najlepiej czuje się z ekstremalnymi gładkościami. Co zrobić, gdy owłosienie na ciele jest tak obfite i charakterystyczne, że nie da się go usunąć za pomocą tradycyjnych maszynek? Dobrym pomysłem będzie depilator laserowy. Jego zastosowanie jest bajecznie proste, a jeśli dodamy jeszcze, że współcześnie produkowane depilatory laserowe są już znacznie tańsze niż przed laty – każdy włochaty misiek zapragnie sobie taki kupić. Może go też otrzymać w prezencie od najbliższej osoby. Praktyczne depilatory laserowe są doskonałym pomysłem na podarunek, bo stale będą w obiegu, są niezwykle wytrzymałe na wieloletnią eksploatację, a do tego zostały niezwykle efektownie zaprojektowane. Jednym słowem – produkt idealny!

Dlaczego warto kupować depilatory laserowe?

Powodów jest przynajmniej kilka. Warto je wszystkie rozważyć zwłaszcza w sytuacji, gdy wahamy się pomiędzy zakupem depilatora analogowego na ostrza a laserowego.

Depilatory laserowe:

  • działają za pomocą emitowania wiązki laserowej, absolutnie bezpiecznej dla skóry o każdym pH
  • w przeciwieństwie do depilatorów z ostrzami tradycyjnymi nie tępią się i nie wyrywają włosków nierównomiernie
  • nie powodują bólu w jakiejkolwiek strefie ciała podczas stosowania
  • mogą być zasilane prądem elektrycznym lub małymi akumulatorkami, dzięki czemu można je wszędzie ze sobą zabrać
  • posiadają rozbudowane programy pracy, nastawione na wysoką czułość lub bardzo niskie parametry pracy, w zależności od tego, jaką część naszego ciała chcemy pozbawić nadmiernego owłosienia
  • są bezpieczne w goleniu nawet najbardziej intymnych miejsc
  • mają estetyczną obudowę
  • łatwo można zmieścić je w plecakach, torbach, w każdym bagażu, gdy wybieramy się w podróż
  • zostały przetestowane przez szereg organizacji naukowych i zdrowotnych, otrzymując tym samym wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty nadające im miano urządzeń w pełni bezpiecznych

Gdzie zamawiać depilatory laserowe?

Można to najszybciej zrobić w wybranym, zaufanym i renomowanym sklepie internetowym. Jeśli w swoim mieście nie posiada się sklepu stacjonarnego z tego typu sprzętem, tym bardziej warto robić zakupy w sieci. Depilatory laserowe to urządzenia niezwykle inteligentne. Nareszcie podczas dokonywania czynności higienicznych zapomnieć można o irytującym dźwięku pracującej golarki. W przypadku depilatorów laserowych praca odbywa się w ciszy. Możemy więc podczas przeprowadzania zabiegu depilacji słuchać ulubionej muzyki lub oglądać film. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w pełni cieszyć się wykonywaniem jakichś przyjemnych czynności przy jednoczesnym dbaniu o swój wygląd. Jeśli rzadko używamy depilatora laserowego podłączonego do prądu – pamiętajmy o tym, by naładować akumulatorki po każdym goleniu.

Depilatory laserowe
Kliknij tutaj i sprawdź ceny!

Ceny depilatorów laserowych

Rozpiętość cen depilatorów laserowych jest okazała. Wiele zależy od tego, od jakiej marki pochodzi dany model. Najdroższe depilatory laserowe kupimy oczywiście od renomowanych firm, których nazwy wszyscy dobrze znamy. Są to ci sami producenci, którzy wprowadzają na rynek nowoczesne gamy pralek, kuchenek, lodówek, komputerów i wszelkich innych sprzętów, bez jakich nikt z nas w dzisiejszych czasach nie wyobraża sobie życia. Najtańszy depilator laserowy nabyć można już za kilkaset złotych. Po przetestowaniu można stwierdzić, że jak najbardziej nadaje się do zastosowania, jednak przy regularnej pracy nad bujnym owłosieniem szybko zacznie tracić swoją moc. Prawdziwy brodacz, chwalący się także owłosioną klatką piersiową, nogami oraz miejscami intymnymi, często korzystający ze sprzętu do golenia, powinien pomyśleć o zakupie depilatora laserowego przynajmniej za kwotę 1500 złotych, a nawet i więcej. Tylko taki depilator będzie w stanie przetrwać napór nawet najbardziej skomplikowanego zarostu i owłosienia w każdym rejonie męskiego ciała.

Nie tylko dla brodacza

Dziś rozpisaliśmy się bardziej na temat zastosowania depilatora laserowego w męskim świecie, a przecież nie da się pominąć tego, że największymi zwolenniczkami golenia laserowego za pomocą depilatorów są Panie. Ta metoda wydaje się prawdziwym wybawieniem szczególnie dla wszystkich kobiet narzekających na tradycyjne golarki, mało efektywne, usuwające owłosienie niekompletnie i niedokładnie. Depilator laserowy sprawia, że można także raz na zawsze zapomnieć o lęku przed bólem. Każda profesjonalnie działająca kosmetyczka powinna mieć w swoim gabinecie nawet najskromniejszy depilator laserowy. Na pewno fakt ten przełoży się na wzrost zainteresowania usługami u stałych oraz zupełnie nowych klientów. Jeśli kosmetyczka zakładająca własną działalność narzeka na zbyt wysoką cenę depilatorów laserowych – zawsze może przeznaczyć na nie pieniądze z dotacji.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.